Під час воєнного стану першочергове завдання нашого ліцею - створити безпечне освітнє середовище й забезпечити право дітей на нешкідливі умови навчання. Безпечним має бути не лише середовище, а й спілкування, інформаційний простір, психологічний клімат, умови навчання для учнів та умови праці для вчителів.
В рамках проведення Місячника превентивного виховання в усіх класах відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Здобувачі освіти почули інформацію про види булінгу, міри покарання, вчилисявідрізняти булінг від звичайного конфлікту.
З учнями початкових класів проведено години спілкування «Вчимося жити добрими людьми». Молодші ліцеїсти переглянули мультфільм, провели обговорення ситуацій і зафарбовували розмальовки. Класні керівники 5-7 класів провели години спілкування «Що робити, коли тебе ображають », морально-етичні бесіди «Попередження булінгу (насилля та жорстокості) серед підлітків».
Для старшокласників проведено інформаційні години «Кібербулінг та засоби його подолання», бесіди з елементами тренінгу «Зупинимо булінг разом», «Булінг та протидія йому, та як уникнути конфлікту». Під час тренінгу «Менеджмент складних ситуацій» одинадцятикласники обговорювали питання про репродуктивне здоров’я молоді; як протидіяти насильству; ознайомилися з алгоритмом дій для менеджменту складних ситуацій (булінг, суїцид, сексуальне насилля), які почастішали під час війни.
Усі заходи проводилися під гаслом «Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом».